خانه / آرشیو / سال دوم - شماره 1395 / معرفی و آموزش تصویری وب سایت booky.io

معرفی و آموزش تصویری وب سایت booky.io

برای همه ما بارها پیش آمده که از سایت های مختلف بازدید می کنیم و تمایل داریم مطالب آن ها را دنبال کنیم یا در فرصت های آتی بیشتر در سایت جستجو کنیم و مطالبش را با فراغ بال بخوانیم.. یکی از راههایی که انتخاب می کنیم بوکمارک یا favorite آدرس کردن  سایت می باشد. اما اگر تعداد این بوکمارک ها زیاد شود برای پیدا کردن سایت های موضوعی که در آرشیو بوکمارک ها داریم به مشکل برخواهیم خورد. به همین جهت تصمیم گرفتیم به شما یک پیشنهاد جذاب بدهیم و آن هم استفاده از سایت booky.io می باشد. 

در این سایت می توانید با یک ثبت نام ساده به بهترین نحو آرشیوی از سایت های مورد نظرتان تشکیل بدهید و هر زمانی که به سایتی نیاز داشتید که در گذشته از آن استفاده کردید ، به راحتی آن را بیابید و با سرعت بیشتری کار خود را پیش ببرید. 

بعضی از مزیت های این سایت:

  1. امکان وارد کردن بوک مارک های سابق از جاهای دیگر با فرمت html (مثلا از فایرفاکس)
  2. ایجاد داشبوردهای مختلف بر اساس فعالیت ها و پروژه های مختلف
  3. ایجاد دسته بندی های مختلف در هر داشبورد
  4. امکان جستجو در بوک مارکها
  5. امکان نکته گذاری برای هر وب سایت (مثلا پسورد وب سایت موردنظر)
  6. امکان backup گرفتن

2

3


4

5

6

7

 

نویسنده: حسین حیدری و الهام رضوانی

درباره ی حسین حیدری

مدیر گروه فناوری تلاش و توسعه (یابش)- مدیر مسئول مجله کتابدار 2.0 ------------------------------- حسین حیدری هستم مدرک مهندسی دارم و کلی مهارت های بین رشته ای، خلاقیت، کارآفرینی و انرژی را دوست دارم، از تولیدات فناورانه لذت می برم. سواد اطلاعاتی و رسانه ای هم بصورت تجربی آموخته ام. از آنجا که قدرت "جستجو" در دنیای امروز را یکی از قدرتمند ترین مهارت های مورد نیاز انسان میدانم، تدریس این روش ها رو هم انجام میدهم. هر لحظه سعی میکنم با مطالب عالی هم خودم بروز باشم، هم اطرافیان و هم مشتریانم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*